Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Są wręczane przede wszystkim z okazji zawarcia małżeństwa, ale nie tylko. Artykuły dostępne w tej kategorii prezentują bowiem ręcznie malowane wizerunki Józefa, Maryi i Jezusa w różnych wariantach do wyboru. Zapraszamy więc do sprawdzenia szczegółów i wyboru odpowiedniego produktu w postaci ikony Świętej Rodziny.

Ich symbolika związana jest ze zjednoczeniem, wyraża miłość i życie małżeńskie, dlatego często wybierana jest na prezent dla nowożeńców. Ma także inne, głębsze znaczenia związane z podziałem obowiązków ojca i matki, a w szerszej perspektywie odnosi się do całości Kościoła. Warto mieć na uwadze, że ten rodzaj grafiki zazwyczaj umieszczany jest na ścianie w sypialni.

Dostępne są wyroby w kilku rozmiarach, które na życzenie mogą być oprawione - w tym celu prosimy o kontakt z nami. Każda ikona Świętej Rodziny to przykład wyjątkowego kunsztu rękodzielniczego, który był dopracowywany przez wiele lat - zaowocowało to dostępnością wyjątkowych grafik. Zachęcamy więc do sprawdzenia wyboru obrazków.

Święta Rodzina

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl